Atrakcyjna działka ze stawem pod Poznaniem

Działka budowlana ze stawem pod Poznaniem

Atrakcyjna działka budowlana ze stawem w Rosnowie


Lokalizacja: Rosnowo

Cena: 650 000 zł

Powierzchnia: 6495 m²


Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjną, nietuzinkową działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Rosnowo, gm. Komorniki. Nieruchomość ma powierzchnię 6495 m², jest w kształcie prostokąta, położona w spokojnej okolicy. Wielkość działki jak również usytuowanie przy asfaltowej drodze daje duże możliwości wybudowania wymarzonego domu. Nieruchomość jest nietuzinkowa ponieważ wymarzony dom można wybudować na skarpie, w malowniczej części działki z widokiem na staw.


Bliskość trasy do Poznania zdecydowanie ułatwia komunikację, a jednocześnie nie zakłóca spokoju. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zgodnie z uzyskanymi warunkami powierzchnia zabudowy wynosi 6% (389,70 m²) , powierzchnia biologicznie czynna min. 60%, wysokość budynku – dnie kondygnacje max. 8,50 m od poziomu terenu do głównej kalenicy, dopuszcza się podpiwniczenie budynku, dach dwu lub czterospadowy o nachyleniu połaci dachowych od 20 – 40 stopni.
Działka graniczy z nieruchomościami zabudowanymi, gdzie powstają nowe budynki mieszkalne. Media (prąd, woda, gaz, kanalizacja) znajdują się w drodze przed działką.

Warunki określają możliwość zabudowy nieruchomości dwoma kameralnymi budynkami w zabudowie bliźniaczej.

Kontakt: 606 468 811