Atrakcyjny dom wolnostojący z ogrodem w Dopiewie

Atrakcyjny dom wolnostojący z ogrodem w Dopiewie


Lokalizacja: Dopiewo

Cena: 680 000 zł

Powierzchnia domu: 155 m²

Powierzchnia działki: 690 m²Dom zlokalizowany jest w Dopiewie. Miejscowość położona w niedalekiej odległości od Poznania, z łatwym i szybkim dojazdem własnym lub środkami komunikacji podmiejskiej. Nieruchomość położona jest w pobliżu nowo powstającego osiedla, gdzie zabudowa jest jednorodzinna, spokojna i zaciszna okolica. W okolicy obiekty handlowo-usługowe, szkoła, przedszkole, przychodnia, bank – pełna infrastruktura.

Nieruchomość o powierzchni 155 m2 znajduje się na działce o wielkości 690 m2. Dom piętrowy w stanie do wykończenia (częściowo nieruchomość wykończona). Garaż na dwa samochody połączony z budynkiem. Według projektu na parter składa się hol, kuchnia, salon, pokój (idealny na gabinet), toaleta, garaż, pomieszczenie gospodarcze. Piętro to cztery pokoje, łazienka oraz korytarz. W salonie doprowadzona instalacja pod kominek. W projekcie znajduje się także obszerny taras. Dom ciekawie, nietuzinkowo i funkcjonalnie zaprojektowany. W budynku zaprojektowano ogrzewanie gazowe, wyposażony w okna pasywne U=0,5, rolety zewnętrzne, brama garażowa firmy Novoferm sterowana elektrycznie, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe firmy KMT, zamontowana antena satelitarna, rozprowadzona instalacja TV do każdego pokoju oraz zamontowany system alarmowy.


W promieniu 1km znajduje się szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, nowoczesne boisko, PKP, PKS,MPK. Dojazd do Poznania zajmuje 10-15 min.

Kontakt: 606 468 811