Usługi

Oferujemy Państwu usługi pośrednictwa w sprzedaży, kupnie, zamianie i wynajmie domów, mieszkań, gruntów oraz lokali komercyjnych. Współpraca z bankami, kancelariami notarialnymi i kancelariami prawnymi pozwala nam zapewnić naszym Klientom znalezienie najlepszego źródła finansowania nieruchomości, kompleksową obsługę notarialną oraz opiekę prawną.

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w kupnie, sprzedaży lub wynajmie nieruchomości. Obejmują one kompleksowe przygotowanie i podjęcie wszelkich niezbędnych działań weryfikacyjnych oraz reklamowych zmierzających do finalizacji transakcji.

Zarządzanie wynajmowaną nieruchomością

Oferujemy usługę kompleksowego zarządzania wynajmowaną nieruchomością. Znajdziemy najemcę, przypilnujemy terminową zapłatę za najem czynszu, dopilnujemy i zorganizujemy bieżące naprawy. Zajmiemy się wszystkim tym, czym musiałby zajmować się Właściciel, gdyby wynajmował mieszkanie lub dom samodzielnie. Właściciel, raz na miesiąc dostaje pieniądze i raport. W czasie trwania umowy pomagamy Najemcy we wszystkim, co dotyczy bieżącej obsługi nieruchomości.

Przygotowanie wszelkich dokumentów wymaganych do zawarcia transakcji

W ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, dokładamy wszelkich starań aby przy każdej finalizacji umowy przygotować komplet niezbędnych dokumentów wymaganych do zawarcia bezpiecznej transakcji. Stawiamy zadowolenie i komfort naszych Klientów na pierwszym miejscu!

Weryfikacja prawna stanu nieruchomości

Oferujemy usługę obejmującą: dokładną weryfikację stanu prawnego, ocenę podatkową skutków sprzedaży oraz doradztwo w ustaleniu realnej wartości nieruchomości będącej przedmiotem transakcji.

Pomoc w znalezieniu korzystnego źródła finansowania zakupu nieruchomości

Dzięki współpracy z profesjonalnymi doradcami kredytowymi, oferujemy pomoc w znalezieniu najkorzystniejszego źródła finansowania. Kredyty gotówkowe: od 500 zł do 180.000 zł okres kredytowania od 3 do 120 miesięcy. Kredyty dla firm: inwestycyjne obrotowe w rachunku bieżącym bez zabezpieczenia i z zabezpieczeniem. Kredyty hipoteczne: na zakup nieruchomości (działki, mieszkania, domu) na budowę pożyczki hipoteczne – na dowolny cel. Oferta kilku banków w jednym miejscu. Możliwość negocjowania warunków (marży, prowizji).